Щиро вітаємо призерів Фіналу Всеукраїнської олімпіади для коледжів з програмування та фіналу олімпіади для коледжів з програмування АСМ ІСРС 2017!

 Студенти Коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» взяли участь в ІІІ-му Всеукраїнському етапі з найпопулярнішої нині  міжнародної студентської олімпіади з програмування IСРС (International Collegiate Programming Contest), що проводиться під егідою Всесвітньої комп’ютерної асоціації АСМ (Association for Computer Machinery), який відбувався у місті Одеса з 09.10.2017 р. по 11.10.2017р. на базі «Одеської національної академії харчових технологій».

   Команда KISIT_DEV у складі студентів: Редька Владислава (група 471), Шестерікова Ігоря (група 472), Гамаюнова Нікіти (група 472), отримала диплом ІІІ ступеню.


ВІТАЄМО СТУДЕНТОК МАКЕДОН ДАР’Ю ТА ГАЙДАМАКУ ЮЛІЮ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ НА 3 КУРСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА», ЯКІ ПОТРАПИЛИ У ФІНАЛ YEP ТА БУДУТЬ ПРЕЗЕНТУВАТИ ПРОЕКТ В БІЗНЕС-ІНКУБАТОРІ.

YEP – можливість безпечно спробувати себе у підприємництві. Тут можна втілити свою ідею і назавжди змінити власне життя

      Чотиримісячна навчальна інкубаційна програма з підприємництва для початківців, студентів, що тільки задумуються про старт власної справи. Робота над власним стартапом з бізнес-експертами України, Польщі, Естонії, Ізраїлю.


Наш Коледж є структурним підрозділом ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

За час існування Коледж інформаційних систем і технологій (раніше Київський технікум радіоелектроніки) підготував більш як 30 тис. фахівців. Серед них багато відомих учених, громадських діячів, керівників підприємств. Коледж має відповідні державні сертифікати та ліцензії на здійснення підготовки молодших спеціалістів.

Нагороди Коледжу

  • Почесна Грамота від Кабінету Міністрів України (за значний внесок у розвиток освіти та підготовку висококваліфікованих спеціалістів).
  • Почесна Грамота від Київського міського голови (за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства України).
  • Диплом переможця в міжнародній олімпіаді у сфері інформаційних технологій для студентів І-ІV рівнів акредитації «ІТ ПЛАНЕТА».

Коледж співпрацює з міжнародною організацією TEMPUS – Транс-європейська програма взаємообмінів між університетами.В рамках проекту ЕС Теmрus наші студенти отримують сертифікати про закінчення практичних занять за освітньою програмою «Організація власного ІТ-бізнесу».

Студенти нашого Коледжу активно приймають участь у олімпіадах та конкурсах. XI міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI‑Open 2016».

Випускники Коледжу інформаційних систем і технологій працюють в провідних компаніях України за спеціальностями і не тільки, мають власний бізнес, обіймають керівні посади в компаніях, навчаються за кошти державного замовлення, здійснюють наукову діяльність, працюють та навчаються за кордоном, займаються благодійністю.

В Коледжі активно проходять різні заходи та розвивається студентське життя, – науково-практичні конференції, соціально-благодійні та масово-культурні проекти, туристичні подорожі, театральний гурток.