Додаток 6

До Правил прийому КІСіТ ДВНЗ КНЕУ імені Вадима Гетьмана в 2017 році (пункт 5 розділу V)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ВСТУПНИКА

(при вступі на 1 курс на основі базової загальної середньої освіти)

(У ВКАЗАНІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ)

 1. Документ, що посвідчує особу (паспорт, у тому числі у формі ID-картки (видається по досягненню 14-річного віку), або інший документ, що засвідчує особу) та його ксерокопію.
 2. Документ державного зразка про базову загальну середню освіту (свідоцтво) та додаток до нього, а також копії цих документів (копія завіряється за оригіналом Відбірковою комісією).
 3. Дві копії документа, що засвідчує ідентифікаційний код вступника.
 4. Медична довідка за формами 086-о (для технічних спеціальностей (програмування та техніко-інформаційних спеціальностей) обов’язково надаються відомості про огляд офтальмолога на гостроту зору з корекцією та кольоровідчуття), 063-о (довідка про щеплення) та їх ксерокопію (копія завіряється за оригіналом Відбірковою комісією).
 5. Чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см (на звороті кожної з яких написано прізвище, ім’я та по-батькові абітурієнта і код напряму підготовки, на який подаються документи).
 6. Військовий квиток або посвідчення про прописку до призовної дільниці (для юнаків, які досягнули 17-річного віку) та його ксерокопію.
 7. Копія шлюбного свідоцтва або свідоцтва про зміну прізвища (для осіб, які мають розбіжності прізвищ у документах).
 8. Оригінали документів, що дають право на пільги при вступі, а також їх копії.
 9. Два конверти формату А5 з марками на суму 5 грн. 80 коп., на одному з яких вказується адреса фактичного проживання вступника.
 10. Паперові папки із зав’язками (3 шт.).
 11. Паперові швидкозшивачі (1 шт.).

 

Додаток 7

До Правил прийому КІСіТ ДВНЗ КНЕУ імені Вадима Гетьмана в 2017 році (пункт 6 розділу V)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ВСТУПНИКА

(при вступі на 2 курс на основі повної загальної середньої освіти)

(У ВКАЗАНІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ)

 1. Документ, що посвідчує особу (паспорт, у тому числі у формі ID-картки (видається по досягненню 14-річного віку), або інший документ, що засвідчує особу) та його ксерокопію.
 2. Документ державного зразка про повну загальну середню освіту (атестат, диплом) та додаток до нього, а також копії цих документів (копія завіряється за оригіналом Відбірковою комісією).
 3. Оригінал сертифікату ЗНО та його копію (копія завіряється за оригіналом Відбірковою комісією).
 4. Дві копії документа, що засвідчує ідентифікаційний код вступника.
 5. Медична довідка за формами 086-о (для технічних спеціальностей (програмування та техніко-інформаційних спеціальностей) обов’язково надаються відомості про огляд офтальмолога на гостроту зору з корекцією та кольоровідчуття), 063-о (довідка про щеплення) та їх ксерокопію (копія завіряється за оригіналом Відбірковою комісією).
 6. Чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см (на звороті кожної з яких написано прізвище, ім’я та по-батькові абітурієнта і код напряму підготовки, на який подаються документи).
 7. Військовий квиток або посвідчення про прописку до призовної дільниці (для юнаків, які досягнули 17-річного віку) та його ксерокопію.
 8. Копія шлюбного свідоцтва або свідоцтва про зміну прізвища (для осіб, які мають розбіжності прізвищ у документах).
 9. Оригінали документів, що дають право на пільги при вступі, а також їх копії.
 10. 10. Два конверти формату А5 з марками на суму 5 грн. 80 коп., на одному з яких вказується адреса фактичного проживання вступника.
 11. Паперові папки із зав’язками (2 шт.).
 12. Паперові швидкозшивачі (2 шт.).