18 квітня 2019 року в Коледжі в рамках предметного місячника природничих дисциплін відбулася студентська науково-практична конференція  «Концептуальні аспекти сучасних глобальних проблем», де взяли участь 36 студентів І та ІІ курсів.  Для підготовки доповідей студентам був наданий перелік проблем, які є на сьогоднішній день актуальними і набули глобального масштабу.

З точки зору студентів найбільшу зацікавленість викликали проблеми сировинна та енергетична, різні прояви екологічної проблеми, використання Світового океану, а от серед нестандартних  зачепили криза духовності і культури,  дефіциту демократії, і особливо проблема молоді.

Всі студенти представили досить змістовні доповіді, що супроводжувалися презентаціями, серед яких  найбільш цікавими виявилися виступи Лукашенко К., Маркіної В, Тищенко В., Єрмакова І., Савенко В., Слюсар К., Марченко О., Вітровчака О., Маудзе О., Рубана О., Шараєвської Л. та Романенко Б., Петренко І. та Свічки А., Буторіної Т. та Польової А.

Організували, підготували і провели студентську конференцію викладачі біології  Ільчук Л. М. та  Сергєєва А. Ю., екології  Братусь М. А., географії  Коберська Г. М.