З 8 по 12  квітня 2019 року в Коледжі в рамках предметного місячника природничих дисциплін була організована інформаційна виставка робіт студентів, що охопила пізнання в хімічній науці  та пов’язаних з нею галузей економіки країни.

Вся ця інформація була представлена як Генеалогічне дерево, де основою була сама хімія як галузь знань, а гілки – галузі її застосування і використання надбань в хімічній промисловості, інших суміжних галузях економіки. Основна ж інформація, що конкретизувала використання певних надбань в кожному конкретному прикладі була оформлена у вигляді крони дерева – окремих листочків.

Студенти із задоволенням захопилися пошуком інформації та її оформленням, але найбільшу активність виявили 161, 181, 191 та 191 групи.

Організувала і підготувала інформаційну виставку робіт студентів викладач хімії Дудка Л. В.