Міське методичне об’єднання викладачів іноземних мов за підтримкою ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. запросило студентів коледжів міста Києва взяти участь у міській конференції за темою «Моя майбутня професія» з дисциплін «Іноземна мова» та «Іноземна мова за професійним спрямуванням».
Організатори конкурсу були  Рада директорів ЗВО І-ІІ р.а. м. Києва та Міське методичне об’єднання викладачів іноземних мов  ЗВО І-ІІ р.а. м. Києва.

Метою та завданням конференції були
формування умінь і навичок творчої та дослідницької діяльності студентської молоді, підтримки талановитої молоді та творчої праці викладачів.
Конкурс присвячувався розвитку духовної свідомості людини та поглиблення знань з точки зору професійної діяльності.
Конференція дала змогу вивчити, узагальнити та поширити кращий педагогічний досвід роботи з обдарованими дітьми та молоддю, задоволити їх потреб у професійному самовизначенні, творчій самореалізації, впровадити в навчально-виховний процес методик навчання, орієнтованих на дослідницьку діяльність студентів.
Від нашого коледжу їздила Зеленіна Юлія студентка 371 групи, яка посіла 3 місце. Студентку підготувала викладачка Требик Ольга, що задоволена отриманим результатом та готова в подальшому займатися підготовкою своїх талановитих студентів до нових звершень та перемог