10 – 14 грудня 2018 р.  у КІСІТ ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» до  Всеукраїнського  тижня  права   проведено  наступні  заходи :

• Лекція на  тему “Профілактика правопорушень   та  захист  прав  людини”,   провела лектор – волонтер Громадської  комісії  з  прав  людини  в  Україні  Морозова Н.М.
  • Просвітницьке заняття, спрямоване на роз’яснення правового статусу  студента  та  історії загальної  декларації  прав  людини. Викладач:  Рижук  Юлія Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент, заступник завідувача кафедри   конституційного  та  муніципального права  “Юридичного інституту  ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, учасник проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади Омбудсмена», програми Erasmus+.Зустріч – бесіда на тему ” Профілактика правопорушень “, провели її
  • інспектор  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Шевченківської  РДА Байлюк М.В.   та   сержант  поліції управління  патрульної  поліції в м. Києві Грицюк Р.М.
  • Урок – бесіда на тему «Насильство та відповідальність неповнолітніх».  Доповідачі – студенти  Юридичного  інституту  під  керівництвом  викладача  Кривич Н.Ф.
  • Серед студентів 2 та 3 курсів  представниками  САР  проведено   коротку інформаційна лекція та бліц- вікторина “Чи обізнаний  ти  з  Конвенцією  ООН  про  права  дитини ?”
  • Протягом тижня – проведення кл. керівниками виховної години на тему «Як не стати жертвою злочину»(1-4 курс)