Команда економічного відділення КІСІТ у складі студентів 381 групи взяла участь у Міжнародному молодіжному конкурсі бізнес ідей і проектів «StartUp-проект», що відбувся 12-14 листопада 2018р. у Вірменському державному економічному університеті  (м. Єреван, Вірменія) в рамках реалізації проекту «ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ДЛЯ МОЛОДІЖНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА» за програмою Еразмус+.

Члени команди – студенти 381 групи 3-го курсу економічного відділення, спеціальність «Економіка підприємства»:

Макарова Аліна,

Ковальов Данило,

Поляков Ілля,

Огійчук Катерина

Члени команди розробили і презентували цікавий бізнес-проект, а також взяли участь у роботі журі Міжнародного молодіжного конкурсу бізнес ідей і проектів «StartUp-проект», отримали сертифікати учасників та членів журі конкурсу.