Викладач Кореліна Т.М.

група 271, аудиторія 212

на лекції-дискусії також присутні 211 та 251 групи

викладачі Макаренко В.І., Вишнівська Л.Ж.;

голова циклової комісії Требик О.С.

На лекції-дискусії студентами Желноватенко Є, Іваницький А., Бейгер О., Мартиненко Д., Максименко В., Носівець В., Рубач Ю., Вітровчак О. були висвітлені цікаві факти щодо творчості видатних митців світу таких як: П. Пікассо, Ван Гог, К. Моне. Окрім цього, студентами була підготовлена необхідна інформація щодо архітектури та цікавих пам’яток світу мистецтва. Вся група була залучена до активного обговорення фактів життя та творчості митців, мистецтва сучасного світу, особливо живопису та архітектури. Студентами були повідомлені найвидатніші картини перерахованих художників, залучена вся група та наявні студенти для обговорення особливостей та стилю кожного митця; були висвітлені різноманітні стилі та напрями в мистецтві періоду ХІХ-ХХст., як імпресіонізм, кубізм, сюрреалізм, постімпресіонізм, неоімпресіонізм.

Студентами були підготовлені виступи із додатково опрацьованими джерелами та висвітленою попередньо обробленою інформацією в презентаціях з технічних засобів – проектора, ноутбука.

Окрім цього, були виготовлені наочні матеріали, які яскраво доповнили й унаочнили відомі пам’ятки  архітектури. Після обговорення студентами була проведена інтелектуальна гра щодо пошуку видатних місць, які попередньо було представлено, з допомогою підготовлених картинок.

Присутні студенти 211 та 251 груп ознайомились з творчістю видатних митців світу, були залучені до перегляду презентацій, обговорення видатних спадків живопису та архітектури цілого світу, висвітленої думки щодо побачених картин, залучені до інтелектуальної гри-пошуку пам’яток архітектури.

Фотозвіт відкритої лекції-дискусії було підготовлено викладачами Кореліною Т.М. та Вишнівською Л.Ж.