Викладач Ляшенко Л.Л.

група 251 ауд. 108

На лекції також присутні: група 111 та голова циклової комісії Требик О.С.

На лекції студенти дізналися про сутність епохи Нового часу, про те, якими змінами у житті суспільства і впливом на європейську культуру позначилася ця епоха. Однією з суттєвих ознак цього часу став бурхливий розвиток ринкового виробництва, чому сприяв, в тому числі, новий тип організації праці, коли на зміну ремісничому виробництву приходить мануфактурний тип виробництва.

Однією з галузей, на яких ці зміни позначилися найбільше, було мистецтво виготовлення скрипок.

Присутні побачили скрипку мануфактурної роботи, дізналися про особливості її виготовлення і функціонування.

Студенти почули уривки з творів Й.С.Баха та З.Прайснера у  виконанні викладача Ляшенко Л.Л.

Фотозвіт відкритої лекції надали студенти Кісліцин Данило та Абдуллаєв Костянтин.