17 травня  2018 р. у нашому коледжі відбувся День відкритих дверей. Адміністрація коледжу ознайомила присутніх з основними вимогами та положеннями вступної кампанії:

Про активне та цікаве студентське життя розповів голова студентського самоврядування Олександр Поляков, котрий  разом з  студпрофкомом  проводять   святкові  концерти, благодійні  ярмарки,  чемпіонати  коледжу  з  футболу,  настільного  футболу та армреслінгу, організовують  поїздки  вихідного  дня.

Студенти  коледжу традиційно приймають участь та займають призові  місця  в  міських  та  всеукраїнських  олімпіадах, фотовиставках та конкурсах.

Наші студенти беруть участь у наукових проектах та конференціях, в тому числі і міжнародних.

Для  урізнобарвлення   студентського  життя  в  коледжі  працює драмгурток,  кіноклуб;  організовуються  відвідування  художніх  виставок, музеїв,  перегляди  вистав  київських  театрів; проводяться  навчальні  мовно-літературні  вікторини,  конкурси  стінгазет  та  поетичних театралізованих читань, лекції-бесіди.

Презентація спеціалізацій «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів» та «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» почалася з виступу завідуючої відділенням Програмування  Янчук  Світлани  Миколаївни.

Далі як приклад позаурочної творчості студентів  були  презентовані проекти  студентів 3 курсу Скачкова Нікіти «Музичний  плейер», «Чат-бот» Пронякина Дмитра та Web-сайт для перегляду фото Кравчук Тетяни (2 курс).

Зустріч з абітурієнтами економічних спеціалізацій розпочалася з вступного слова завідуючої відділення економічних спеціальностей Ільчук Любові Миколаївни.

Спеціалізації «Економіка підприємства», «Комерційна діяльність»  та «Економічна аналітика» презентували к.е.н., доцент Іванова Алла Сергіївна, викладач Дуріхіна Олена Володимирівна та студентки 381 групи Македон Дарія та Гайдамака Юлія.

Презентація спеціалізації «Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електоронної техніки» розпочав завідувач відділення техніко-інформаційних спеціальностей Правдивий Андрій Миколайович.

Після цього спеціальність презентували студенти 4 курсу Слабович Володимир та Зозуля Андрій, які представили презентацію та власні розробки, з якими залюбки ознайомились абітурієнти.

Завершилась зустріч адміністрації коледжу та абітурієнтів   розмовою  про  можливості та перспективи  вступу випускників коледжу до вищих навчальних закладів, подальшого їх навчання та працевлаштування.