8 травня 2018 року була проведена студентська конференція на тему «Друга світова війна та Україна», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги. В ній приймали участь студенти 152, 171, 172, 181 груп. Були заслухані доповіді:

• «Праведники світу» ( студенти Хворостина Б., Хабібрахманов В.,Павленко М., гр. 152);
  • «Трагедія кримськотатарського народу. В чому її причина?» (студенти Романенко Б., Шараєвська Л., гр..181);
  • «Ленд-ліз та його роль в перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками» (студенти Іванов А.,Павлюк Д., гр.171).

Студенти підготували змістовні доповіді, що супроводжувалися презентаціями.

Також учасники конференції  звернули увагу на Київ початку XX ст., підготувавши презентацію, присвячену архітектору, природознавцю, мандрівнику В. Городецькому.

Організували та провели конференцію викладачі історії Биковець О.С. та

Чубова А.В.