З 26 лютого по 2 березня 2018 року в Коледжі інформаційних систем та технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулась ІІ наукова Інтернет-конференція «ПІДПРИЄМСТВО ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».

2 березня відбувся круглий стіл, на якому були присутні доповідачі та учасники конференції разом зі своїми науковими керівниками, які представляли провідні коледжі Києва.

Доповідачами виступили: студенти Коледжу інформаційних систем та технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»: Семистрок Федір, Македон Дар’я, Гайдамака Юлія, Сірик Євгеній, Бойко Юлія; студентка Економічного коледжу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Глуговська Юлія, студенти Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ Гордієнко Марк та Шевченко Микола, студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Мусієнко Максим та Нечитайло Ігор.