22 лютого 2018 р. у нашому коледжі відбувся День відкритих дверей. Адміністрація коледжу ознайомила присутніх з основними вимогами та положеннями вступної кампанії:

Про активне та цікаве студентське життя розповідали голова студентського самоврядування Олександр Поляков та голова студпрофкому Павло  Єгунов.

Презентація спеціалізацій «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів» та «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» почалася з виступу завідуючої відділенням Програмування  Янчук  Світлани  Миколаївни.

Далі  як  приклад  позаурочної  творчості  студентів  була  презентована  казка  за ІТ – тематикою «Мрія Сан Санича» від  студентів  1 курсу  Рубана  Юрія та  Вітровчака  Олександра, а  також   проект  студентів 3 курсу Скачкова  Нікіти  та  Андрощука  Дмитра  «Музичний  плейер».

Зустріч з абітурієнтами економічних спеціалізацій розпочалася з вступного слова завідуючої економічного відділення Ільчук Любові М]\иколаївни.

Спеціалізації «Економіка підприємства», «Прикладна статистика», «Комерційна діяльність» презентували к.е.н., доцент Іванова Алла Сергіївна,  викладач Дуріхіна Олена Володимирівна та студенти.

Про перспективи подальшого навчання молодших спеціалістів з економічної статистики в ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» розповіла професор, д.е.н., завідуюча кафедри Баранник  Зоя Павлівна:

Презентація спеціалізації «Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електоронної техніки» розпочав завідувач відділення техніко-інформаційних спеціальностей Правдивий Андрій Миколайович.

Після цього спеціальність презентували студенти 4 курсу Слабович Володимир та Зозуля Андрій, які представили презентацію та власні розробки, з якими залюбки ознайомились абітурієнти.

Далі  про плани створення гурта з робототехніки та електроніки та його роботу у позаурочний час домовів студент 2 курсу Коляда Семен.

На завершення за участю студентів та абітурієнтів пройшла плідна розмова про перспективи вступу, навчання та подальшого працевлаштування випускників коледжу.

2 thoughts on “День відкритих дверей 2018

1. Дякуємо за запитання. Так, звичайно будуть, але слідкуйте за інформацією на сайті.